Błąd przetwarzania zapytania MySQL: Select DATE_FORMAT(startDate,'%Y') as year from articles where idTabs=27 and language='pl' group by year ASC;
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'ASC' at line 1
Błąd przetwarzania zapytania MySQL: Select * from articles where idTabs=27 and language='pl' order by startDate ASC;
Out of sort memory, consider increasing server sort buffer size

Zembrzyce

Październik 122012

12-26.10.2012 r.
Turnus rehabilitacyjny w Zembrzycach
 W dniach od 12 do 26 paĹşdziernika 8 mieszkanek naszego Domu wraz z opiekunami spędziło czas na turnusie rehabilitacyjnym w Domu Wczasowo – Rehabilitacyjnym  im. Św. Brata Alberta w Zembrzycach w miejscowości połoĹźonej w pięknej kotlinie Beskidu Małego.
Panie odpoczywały w spokojnej, malowniczej miejscowości otoczonej pasmem gór, z której moĹźna dotrzeć do najciekawszych miejsc Podhala i Podbeskidzia. 
KaĹźdy dzień podczas turnusu był zaplanowany i tak zorganizowany, aby wszyscy uczestnicy czerpali z pobytu jak najwięcej korzyści i zadowolenia. Od poniedziałku do piątku w godzinach przedpołudniowych mieszkanki  korzystały  z zabiegów rehabilitacyjnych, dostosowanych ich schorzeń Podczas turnusu zorganizowano wiele atrakcji.  
Odbyła się wycieczka do Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej. Było  ognisko z kiełbaskami. 
Mieszkanki podczas pobytu na turnusie pomiędzy kolejnymi zabiegami  duĹźo spacerowały. KaĹźda z wycieczek zrobiła na nich ogromne wraĹźenie, piękne widoki zapierały dech w piersi, pogoda sprzyjała – słoneczko pięknie  świeciło.
Turnus niestety dobiegł końca. Do Słupi nasze mieszkanki wróciły wypoczęte z miłymi wspomnieniami.