Błąd przetwarzania zapytania MySQL: Select DATE_FORMAT(startDate,'%Y') as year from articles where idTabs=27 and language='pl' group by year ASC;
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'ASC' at line 1
Błąd przetwarzania zapytania MySQL: Select * from articles where idTabs=27 and language='pl' order by startDate ASC;
Out of sort memory, consider increasing server sort buffer size

Ewakuacja

Kwiecień 262013

 26.04.2013 r.
Ćwiczenia Państwowej StraĹźy PoĹźarnej z Buska-Zdroju w Domu Pomocy Społecznej w Słupi.

 W dniu 26 kwietnia br. w Domu Pomocy Społecznej w Słupi odbyły się ćwiczenia poĹźarnicze połączone z ewakuacją wydzielonej części obiektu. Celem ćwiczenia było praktyczne sprawdzenie opuszczenia poszczególnych pomieszczeń  przez mieszkanki Domu z pomocą pracowników  znajdujące się w budynku w chwili zdarzenia.

W ćwiczeniach uczestniczyły jednostki Państwowej StraĹźy PoĹźarnej w Busku - Zdroju., Ochotniczej StraĹźy PoĹźarnej w Pacanowie i w Ratajach. Ewakuacja mieszkanek przebiegła sprawnie, mimo, Ĺźe praktycznie kaĹźda mieszkanka potrzebowała w momencie ewakuacji pomocy osoby drugiej.  Dowódca ze StraĹźy PoĹźarnej z Buska – Zdroju nadzorował przebieg całej ewakuacji. Na końcu  ewakuowano jedną mieszkankę, która podczas poĹźaru została w swoim pokoju. Ewakuacja przeprowadzona została zgodnie z procedurą i zawartą w Instrukcji Bezpieczeństwa PoĹźarowego dla Domu Pomocy Społecznej w Słupi. Personel Domu został wcześniej przeszkolony i zapoznany z zasadami postępowania w przypadku powstania poĹźaru oraz prowadzenia ewakuacji.

Po zakończonej  ewakuacji pracownicy Domu spotkali się na podsumowaniu swoich działań podczas akcji ratowniczej, gdzie od Dowódcy Jednostki StraĹźy PoĹźarnej w Busku – Zdroju usłyszeli ocenę swojego działania. Co naleĹźy zrobić, aby jeszcze bardziej zadbać o bezpieczeństwo mieszkanek  w naszym Domu.