Błąd przetwarzania zapytania MySQL: Select DATE_FORMAT(startDate,'%Y') as year from articles where idTabs=27 and language='pl' group by year ASC;
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'ASC' at line 1
Błąd przetwarzania zapytania MySQL: Select * from articles where idTabs=27 and language='pl' order by startDate ASC;
Out of sort memory, consider increasing server sort buffer size

Bilard

Wrzesień 262013

26.09.2013 r.
I Wojewódzki Turniej w Bilard Osób Niepełnosprawnych

26 września 2013 r. we czwartek mieszkanki naszego Domu wzięły udział w I Wojewódzkim Turnieju w Bilard Osób Niepełnosprawnych organizowanym przez DPS w Łagiewnikach. W turnieju wzięły udział 3 osobowe ekipy z  placówek Domów Pomocy Społecznej z terenu woj. świętokrzyskiego. Turniej odbywał się w kategorii Ĺźeńskiej i męskiej.

Mieszkanki solidnie przygotowywały się do tego turnieju. Codziennie po obiedzie pod bacznym okiem pań z rehabilitacji trenowały technikę gry w bilard.

W tym turnieju  nasze mieszkanki wzięły udział po raz pierwszy i to z rewelacyjnym wynikiem.  Panie były nie do pokonania czego wynikiem było I i II miejsce na podium. Za udział w turnieju zawodniczki otrzymały dwa puchary i pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Współmieszkanki były z naszych zawodniczek bardzo dumne. Po powrocie do Domu gratulacjom nie było końca. Oby tak dalej, następny turniej juĹź za rok.